Light Shop (7.x-1.8) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Qty
el: Τεμ

en: Price
el: Tιμή

en: Table view
el: Εμφάνιση πίνακα

en: List view
el: Εμφάνιση λίστας

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: The e-mail address you specified is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail που εισάγατε δεν είναι έγκυρη.
