Light Shop (7.x-1.8) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: E-mail
et: E-post

en: Cancel
et: Tühista

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Checkout
et: Kassa

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Orders
et: Tellimused

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: The order ID.
et: Tellimuse nr.

en: The e-mail address you specified is not valid.
et: Sisestatud e-posti aadress pole sobiv.
