Light Shop (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Qty
hu: Menny.

en: Price
hu: Ár

en: Table view
hu: Tábla nézet

en: List view
hu: Lista nézet

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Default view
hu: Alapértelmezett nézet

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Orders
hu: Rendelések

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Notification settings
hu: Értesítési beállítások

en: The order ID.
hu: A rendelésazonosító.

en: The e-mail address you specified is not valid.
hu: A megadott e-mail cím érvénytelen.

en: Manage orders
hu: Rendelések kezelése

en: Order items
hu: Rendeléselemek

en: !name's orders
hu: !name rendelései

en: Order page
hu: Rendelés oldal
