Light Shop (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: E-mail
id: Email

en: Cancel
id: Batal

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Update
id: Perbarui

en: Price
id: Harga

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Orders
id: Pesanan

en: Notification settings
id: Pengaturan notifikasi

en: The e-mail address you specified is not valid.
id: Alamat email yang anda masukkan tidak benar.
