Light Shop (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Cancel
it: Annulla

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Update
it: Aggiorna

en: Qty
it: Qtà

en: Price
it: Prezzo

en: Checkout
it: Vai alla cassa

en: Default view
it: Vista predefinita

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Orders
it: Ordini

en: Order ID
it: ID ordine

en: Notification settings
it: Impostazioni notifiche

en: The order ID.
it: L'ID ordine.

en: The e-mail address you specified is not valid.
it: L'indirizzo e-mail specificato non è valido.
