Light Shop (7.x-1.8) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Update
mn: Шинэчлэх
