Light Shop (7.x-1.8) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Qty
nl: Aant

en: Price
nl: Prijs

en: Table view
nl: Tabeloverzicht

en: List view
nl: Lijstoverzicht

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Default view
nl: Standaard View

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: The order ID.
nl: Het bestelling-ID

en: The e-mail address you specified is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres is ongeldig.

en: Checkout page
nl: Afrekenpagina

en: Order items
nl: Bestelitems
