Light Shop (7.x-1.9) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: E-mail
af: E-pos

en: Cancel
af: Kanseleer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Price
af: Prys

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Orders
af: Bestellings
