Light Shop (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Update
ar: تحديث

en: Price
ar: السعر

en: Table view
ar: عرض بالجدول

en: List view
ar: عرض بالقائمة

en: Checkout
ar: الأداء

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Orders
ar: الطلبات

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات
