Light Shop (7.x-1.9) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Update
ca: Actualitza

en: Qty
ca: Quantitat

en: Price
ca: Preu

en: Table view
ca: Vista en format de taula

en: List view
ca: Vista en format de llista

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Default view
ca: Vista per defecte

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Orders
ca: Comandes

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: The order ID.
ca: L'ID de la comanda
