Light Shop (7.x-1.9) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Cancel
fa: لغو

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Qty
fa: تعداد

en: Price
fa: قیمت

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: Default view
fa: نمای پیش‌فرض

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: The order ID.
fa: شناسه سفارش.

en: Manage orders
fa: مدیریت سفارشات
