Light Shop (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: E-mail
pt: Email

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Update
pt: Atualizar

en: Qty
pt: Qtd

en: Price
pt: Preço

en: Table view
pt: Vista de mesa

en: List view
pt: Exibição de lista

en: Checkout
pt: Confirmar

en: Default view
pt: Vista predefinida

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Orders
pt: Encomendas

en: Order ID
pt: ID da encomenda

en: Notification settings
pt: Configurações de notificação

en: Order items
pt: Itens da encomenda
