Light Shop (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: General settings
ro: Setări generale

en: Update
ro: Actualizare

en: Qty
ro: Cantitate

en: Price
ro: Preţ

en: Checkout
ro: Casă

en: Default view
ro: Vizualizare implicită

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Orders
ro: Comenzi

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Notification settings
ro: Setări de notificare

en: Order items
ro: Comenzi
