Light Shop (7.x-1.9) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: E-mail
se: Epoasta

en: Cancel
se: Hilggo

en: Update
se: Ođasmahte
