Light Shop (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Qty
sk: Množstvo

en: Price
sk: Cena

en: Table view
sk: Tabuľkové zobrazenie

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Default view
sk: Prednastavený pohľad

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Orders
sk: Objednávky

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: The order ID.
sk: Označenie objednávky.

en: Manage orders
sk: Spravovať objednávky

en: Order items
sk: Položky objednávky
