Light Shop (7.x-1.9) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: E-mail
az: E-poçt

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Update
az: Yeniləmə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri
