Light Shop (7.x-1.9) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Qty
pl: Ilość

en: Price
pl: Cena

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Default view
pl: Domyślny widok

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: The order ID.
pl: Identyfikator zamówienia.

en: Manage orders
pl: Zarządzanie zamówieniami
