Light Shop (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Update
ur: تجدید

en: Node
ur: نوڈ
