Lightweight (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول
