Lightweight (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Help
es: Ayuda

en: Header
es: Encabezado

en: Main menu
es: Menú principal

en: Sidebar first
es: Barra lateral primero

en: Sidebar second
es: Barra lateral segunda
