Lightweight (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Atraštė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
