Lightweight (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Nadpis

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
