Lightweight (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
