Lightweight (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfbereich

en: Content bottom
de: Inhalt unten

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Sidebar first
de: Erste Sidebar

en: Sidebar second
de: Zweite Sidebar
