Lightweight (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: Main menu
it: Menu principale

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
