Lightweight (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ
