Lightweight (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conţinut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Main menu
ro: Meniu principal
