Lightweight (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: کمک

en: Header
fa: سر صفحه

en: Footer
fa: پاورقی

en: Main menu
fa: منوی اصلی
