Lightweight (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Sidebar first
he: עמודה ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודה שנייה
