Lightweight (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Minimalistic two-column theme.
pl: Minimalistyczny, dwukolumnowy szablon.

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
