Lightweight (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
