Lightweight (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
