Lightweight (7.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv
