Lightweight (7.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
