Lightweight (7.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
