Lightword (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Header
ar: الترويسة

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Normal
ar: طبيعي

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Layout settings
ar: إعداد النسق

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية
