Lightword (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
