Lightword (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ
