Lightword (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Header
cy: Pennawd

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd
