Lightword (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Header
da: Overskrift

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Extra
da: Ekstra

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Layout settings
da: Layoutindstillinger

en: Search Form
da: Søgegormular

en: Main menu
da: Hovedmenu
