Lightword (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Main menu
el: Κύριο μενού
