Lightword (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Header
et: Päis

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Normal
et: Tavaline

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Main menu
et: Peamenüü
