Lightword (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Header
fil: Ulunan

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Footer
fil: Paanan

en: Add new comment
fil: Magdagdag nang bagong puna

en: Main menu
fil: Pangunahing menu
