Lightword (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
