Lightword (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ
