Lightword (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
