Lightword (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Header
ne: हेडर

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Normal
ne: साधारण

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
