Lightword (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ
