Lightword (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Header
sk: Hlavička

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Normal
sk: Normálny

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Main menu
sk: Hlavné menu
