Lightword (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Footer
sr: Подножје

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Main menu
sr: Главни мени
